خدمات

خدمات حرفه ای ، تمیز و به موقع

خدمات قالیشویی سفید برفی

قالیشویی خوب برای فرش دستباف قالیشویی سفید برفی

قالیشویی معتبر و مجاز سفید برفی ، عضو رسمی اتحادیه قالیشوییان تهران ارائه دهنده کلیه خدمات قالیشویی، مبل شویی و ترمیم انواع فرش با رعایت اصول بهداشتی و حفظ سلامت بافت و نقش و رنگ فرش، توسط نیروی کار حرفه ای و کارخانه ای مجهز و اختصاصی.

قالیشویی سفید برفی

شستشوی فرش ماشینی

شستشوی انواع فرش های ماشینی با بالاترین کیفیت و بهترین مواد شوینده توسط دستگاه های مخصوص قالیشویی

شستشوی فرش دستبافت

متخصص شستشوی حرفه ای انواع فرش های دستبافت، اعلا ابریشم، پشمی، ابریشم چله و گل ابریشم با شامپو های آلمانی

خشکشویی مبلمان و موکت

خشکشویی مبلمان ایرانی و خارجی ، موکت و خوشخواب در منزل ، ادارات ، مساجد ، حسینیه ها و … با دستگاه و شامپوی آلمانی

رفوگری و ترمیم انواع فرش

رنگبرداری رفوکاری ریشه زنی رفع سوختگی اصلاح انواع پوسیدگی ، ساییدگی و پارگی فرش های نفیس و دستبافت توسط استادان رفوگری تهران

کیفیت خدمات و ضمانت سلامت فرش

روش کار قالیشویی

با مراحل انجام کار توسط قالیشویی سفید برفی آشنا شوید. شما مشتریان گرامی میتوانید با ثبت سفارش آنلاین و تماس تلفنی جهت ثبت سفارش به صورت شبانه روزی درخواست های خود را ثبت کنید. قالیشویی خوب سفید برفی حتی در روز های تعطیل آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

جمع آوری فرش ها

پس از ثبت سفارش آنلاین در وب سایت و یا تماس با مجموعه قالیشویی سفید برفی، زمانی برای جمع آوری و ارائه خدمات با شما مشخص می شود و سرویس کاران ما در آن زمان مشخص شده به محل شما اعزام شده و فرش‌های شما را جمع آوری کرده و به کارخانه انتقال می‌دهند.

کارشناسی، شستو، آبگیری و خشک کردن

فرشها پس از جمع آوری به کارخانه منتقل شده و در قسمت انظار برای شستشو قرار میگیرند، کارشناسان شرکت قالیشویی سفید برفی، فرش‌ها را نسبت به نوع و جنس آنها طبقه بندی کرده و برای شستشو به سالن ارسال می‌کنند و فرشها شستشو و آبگیری می شوند. و در انتها در گرمخانه گازی خشک می شوند.

بسته بندی و تحویل فرش ها

در نهایت فرش های خشک و تمیز ، لول شده و در کاور مخصوص قالیشویی سفید برفی قرار گرفته و در محلی تمیز گرد اوردی می شوند تا طبق سفارش شما در روز موعود به شما تحویل داده شوند.

  • شامل تعداد ، نوع فرش ، شرح خدمات و ...

تماس فوری

سفارش آنلاین