قالیشویی سفید برفی | بهترین قالیشویی تهران - شستشوی فرش فانتزی
:: به سایت رسمی قالیشویی سفید برفی خوش آمدید ::

كد ساعت و تاريخ

  فرش متداول و رایجی است که در منازل و مکان­ های پر رفت و آمد مورد استفاده قرار می­گیرد. زیرا تار و پودهای مخفی­ کننده خاک این فرش بیشتر از بسیاری از فرش­ ها با تار و پودهای کوتاه­تر است.

تار و پود، خودش از الیاف درهم تنیده که از جنس کرک تشکیل شده، ساخته است. برای مراقبت مناسب از فرش­ فانتیزی دارنده باید با یک برنامه منظم آن را جارو و شامپو فرش بکشد تا به بهترین شکل نگه­داری شود.

نکات آموزشی:

     جاروبرقی خود را در جهت مناسب خواب فرش­ فانتیزی قرار دهید. استفاده از جاروبرقی ه­ایی که برس ضربه زننده با یک برنامه منظم و متعادل داشته باشد مؤثرتر است. این تضمین می­ کند که شما میتوانید هم خاک­ های سطحی و هم خاک ­های لابلای خواب فرش را بگیرید. جارو برقی را سه یا چهاربار روی هر نقطه قرار دهید.

    برای برس کشیدن فرش­ فانتیزی از برس فرش استفاده کنید تا آشغال­ های جارو نشده و خاک­ هایی که بار اول گرفته نشده است را ازبین ببرید. برای جلوگیری از آسیب به فرش برس را خیلی زیاد فشار ندهید.

     بعد از اینکه تمام فرش را برس کشیدید برای برداشتن کثیفی­ های باقیمانده دوباره جاروبرقی بکشید. در این زمان حاشیه فرش را بلند کنید تا بافت فرش حفظ شود.

نظرات مشتری

نام :*
رایانامه:
متن نظر:*
تصویر امنیتی:*شستشوی فرش فانتزی

شرکت قالیشویی سفید برفی کیفیت خدمات......ادامه

Customer Services:
+98 937 963 69 60


Central Office:
+98 21 22 14 27 56


Online Services:
www.SB-Carpet.com


Email:
SBCarpet2@gmail.com